Menu
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa już od 99,00 zł.

Bezpieczne zakupy
 • Różne formy płatności
 • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
 • Szyfrowane dane i transakcje
  HomeSSL
Regulamin sklepu

Regulamin sklepu internetowego VALPET

WARUNKI OGÓLNE, WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY:

 1. Właścicielem Fabrycznego Sklepu Internetowego karm włoskiego koncernu VALPET S.r.l jest PHU „Remvet” Sp. z o.o., ul Słowiańska 65, 66-400 Gorzów Wlkp. a wyłącznym operatorem tego sklepu jest firma PH GOLDI Wojciech Kulikowski z siedzibą w Starogardzie Gdańskim mieszącą się przy ul. Parkowej 4, 83-200.
 2. Zamówienia na produkty firmy VALPET można składać za pośrednictwem strony www znajdującej się pod adresem www.karmydlapsa.pl
 3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.
 4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 5. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego VALPET. Podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną.
 6. Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.
 7. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
 8. Zamówiony towar będzie dostarczany przesyłką kurierską (firma UPS , DHL , TNT ), i w zależności od miejsca wysłania towaru.
 9. Koszty dostarczenia: wg cennika generowanego zależnie od wagi i objętości podawany przed złożeniem zamówienia .
 10. Ceny w Sklepie Internetowym VALPET wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.
 11. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 12. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny). W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) uprasza się o wcześniejsze przesłanie mailem upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy na adres mailowy : sklep@karmydlapsa.pl
 13. Zamówienia realizowane są tylko na terytorium Polski .Po uzgodnieniu także na terenie EU.
 14. W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia.
 15. W Sklepie Internetowym VALPET nie są honorowane karty stałego klienta. Udzielamy stałego rabatu dla stałych klientów który ustalany jest indywidualnie .
 16. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt firmy P.H. GOLDI  nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
 17. Zwrot należy wysłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku firma P.H. GOLDI nie odbierze przesyłki.
 18. Klient ma prawo - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu.
 19. Wzór stosownego oświadczenia można pobrać z internetu wydrukować i wypełnić. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.
 20. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.
 21. Złożenie zamówienia w sklepie internetowy www.karmydlapsa.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.
 22. Sklep www.karmydlapsa.pl zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.
 23. Użytkownik rejestrując się na sklepie internetowym www.karmydlapsa.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy P.H. GOLDI

WARUNKI REKLAMACJI :

 1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).
 2. Na wszystkie reklamowane produkty z tytułu niezgodności towaru z umową zakupione w naszym sklepie przyznawana jest 12 miesięczna odpowiedzialność sprzedawcy.
 3. Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa kupujący.
 4. Zgłoszenie reklamacyjne musi być złożone na wypełnionym czytelnie formularzu, którego wzór można pobrać w internecie
 5. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 14 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru pod adres firmy: Starogard Gdański ul. Parkowa 4, 83-200
 6. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.
 7. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta w produkcie nie zużytym.
 8. Reklamacji nie podlegają:
 • naturalne zużywanie się wyrobu
 • wyrób posiadający uszkodzenia mechaniczne oraz powstałe w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji,
 1. W przypadku gdy towar jest niezgodny z umową kupujący może żądać:
 • w pierwszej kolejności - nieodpłatnej naprawy.
 • jeśli naprawa jest niemożliwa lub wymaga nadmiernych kosztów albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie towar zostanie wymieniony na nowy.
 1. Przesyłki z wymienionymi produktami odsyłane są za pośrednictwem kuriera lub też Poczty Polskiej, przesyłką zwykłą, chyba że klient zażyczy sobie aby wysyłka była na jego koszt.
 2. Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:

Nazwa banku: BANK SPÓŁDZIELCZY O/STAROGARD GDAŃSKI

Numer konta:  55 8340 0001 0003 1714 2000 0001 
Tytuł przelewu: Zapłata za ... (nr zamówienia + data)

 1. Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym VALPET oznacza akceptację postanowień regulaminu.

 

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW W NASZYM SKLEPIE

OBSŁUGA :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl